شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبج لغایت 16:30 بعد از ظهر پنجشنبه 8:30 الی 12:30
  • با ما تماس بگیرید

    5 - 88109204 - 021

  • ایمیل

    info@tesabearing.ir

  • تماس با ما
 تفاوت بلبرینگ اصلی و تقلبی در چیست ؟

تفاوت بلبرینگ اصلی و تقلبی در چیست ؟

تفاوت بلبرینگ اصلی و تقلبی

یکی از مشکلات مهمی که در خرید بلبرینگ‌ ها وجود دارد تشخیص اصل و غیر اصل بودن آن‌ها است.امروزه به دلیل تحریم‌هایی که بر کشور اعمال می‌شود نمایندگی اصلی فروش بلبرینگ‌ها وجود ندارد.این موضوع از دغدغه‌های مهم خریداران و فروشندگان بلبرینگ‌ها است.خریداران نیازمند اطلاعاتی هستند که به آن‌ها اطمینان دهد که بلبرینگی که می‌خرند اصل است.از سوی دیگر فروشندگان به دنبال راهی هستند که مشتری را متقاعد کنند که جنسی که به آن‌ها می‌فروشد اصل است و خیال آن‌ها را از خرید مطمئن کند.

برای رسیدن به این هدف چند روش و اطلاعات اولیه وجود دارد که اگر به هنگام خرید به آن‌ها توجه کنید کمک بسیاری به شما می‌کند.

روش های تشخیض بلبرینگ اصل و تقلبی

۱) بسته‌بندی و شکل ظاهری: برای بسته‌بندی  بلبرینگ‌ ها شکل‌ها و رنگ‌های خاصی وجود دارد.کسانی که نمونه‌ی تقلبی آن را می‌سازند هرگز نمی‌توانند کاملاً بی‌نقص این کار را انجام دهند.پس به بسته‌بندی آن بسیار توجه کنید.

۲) نوع فونت و هک روی بلبرینگ: شرکت‌های مختلف سازنده‌ی انواع بلبرینگ برای تولید انواع بلبرینگ از فونت‌ها و شماره فنی مای خاص خود استفاده می‌کنند.توجه به نوع فونت و شماره فنی بلبرینگ کمک بسیاری به تشخیص اصل و غیر اصل بودن آن‌ها می‌کند.

۳) کشور سازنده: کشورهای مختلفی بلبرینگ‌ها را می‌سازند.آن‌ها بر روی بلبرینگ‌ها شماره فنی مای خاصی می‌زنند.حال اگر شماره فنی شرکت مربوط به ایتالیا بر روی کشور آلمان باشد آن بلبرینگ تقلبی است.

۴) قیمت بلبرینگ: برای تشخیص این موضوع بر روی سایت مای مختلف شرکت مای سازنده بلبرینگ بروید و قیمت مای آن‌ها را بر اساس یورو و دلار محاسبه کنید.سپس یک قیمت اولیه در دست دارید.هنگام خرید بلبرینگ قیمت‌ها را باهم مقایسه کنید تا بتوانید اصل یا غیر اصل بودن آن‌ها را بفهمید.

۵) کاتالوگ: کدی  که روی محصول است باید با کد روی کاتالوگ آن‌ هم خوانی داشته باشد. در غیر این صورت غیر اصل است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *