بیش از 20 سال سابقه

شرکت ساتراپ توسعه صنعت ایرانیان  مفتخر است با بیست سال سابقه و تجربه کارآمد در زمینه تأمین قطعات صنعتی و قرار گرفتن در وندور لیست شرکت های نفت و گاز از جمله پالایشگاه پارس جنوبی طلایه دار تأمین کنندگان قطعات صنعتی در بازار صنعت ایران و یکی از برندهای شناخته شده در کشورهای همسایه باشد.

بلبرینگ تسا

همکاری مستمر با شرکت های بزرگ

همکاری مستمر با  شرکت­های ذوب و نورد و کارخانجات فولاد و ماشین سازی  نشانی از اطمینان خاطر مشتریان در زمینۀ کیفیت و تحویل فوری سفارشات صورت پذیرفته می­باشد که ساتراپ را با برند tesa roll و با تأمین انواع برندهای مطرح جهانی از جمله SKF, NTN, FAG, URB, NSK, NACHI, KOYO  محبوب صنعت گران قرار داده است.

برند تسا رول در بازار های جهانی

امروز خشنودیم که توانسته ­ایم گامی بلندتر به پیش نهاده و در کنار کالای استراتژیک بلبرینگ به عنوان تولید کننده انواع قطعات لاستیکی و پلاستیکی تأمین کنندۀ اندسیل و اندسیلاتور لوله های گاز رسانی، کیت های عایقی مورد استفاده در صنعت گاز، دیافراگم­های لاستیکی و تفلونی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و انواع کاسه نمد، O-RING, V-RING, U-RING و گسکت و سایر قطعات لاستیکی و فلزی و ترکیبی صنایع نفت و گاز و پتروشیمی چشم اندازی به حضور در بازارهای جهانی داشته باشیم.

تسا رول پیشگام در مسیر پیشرفت

امید است بتوانیم با تکیه بر دانش فنی نیروی متخصص و با بهره گیری از استانداردهای جهانی همچون همیشه همراهی مطمئن در گردش چرخ صنعت باشیم.

شرکت ساتراپ توسعه صنعت ایرانیان با برند تجاری تسا رول آماده همکاری با تمامی شرکت ها، افراد و ارگان های مرتبط با صنعت بلبرینگ می باشد .

بلبرینگ تسا

نظر مشتریان بلبرینگ تسا رول

شرکت ساتراپ توسعه صنعت ایرانیان با نام تجاری و برند تسا رول از بدو تاسیس با رویکردی مشتری مدارانه سعی بر کسب رضایت مشتریان در بالاترین حد ممکن داشته و اصل وفادارسازی مشتریان خود را سرلوحه کار خود قرار داده است .

735

مشتری های خشنود

100%

مشتری های راضی

630

مشتری های وفادار